"680 kişiyi senin benim paramla Almanya'ya götürdüler!"

SkySpor Kanalında maç sonu konuşan Batuhan Karadeniz şu ifadeleri kullandı: "A milli takımın konakladığı otel. Misafirler, fenomenler.3 tane gazeteci var. Yediriyoruz, içiriyoruz. 680 kişi. Anlık görüntüler. VIP araçlar. Senin benim paramla... Kimi götürüyoruz? Bir tane basketbol milli takım oyuncusunun eşini çocuğunu mu götürüyorsun? Geçmişte milli takım uğruna kan ter akıtmış götürüyorsun? Influencer mı götürüyorsun? Kendi markasını satmak için. Bilet paraları, gezdiği yerler, maç biletleri... Ama takım kaptanı Bülent Korkmaz 3 tane bilet isteyince fazla istedi diyorsun? Nasıl olacak bu? Kendi ülkemizde 5 bin TL forma satarken, Almanya'da aynı formanın 50 euroya satılmasına ne diyorsun? Yunus Akgün adına çıkarılan bedava bileti vatandaşa satmayı nasıl açıklayacaksın? Normal vatandaşa nasıl satıyorsun? Bunları kimse konuşamaz. Ağızları bağlı. Orayı 200-300 tane fenomeni götürürsün. Yarın kötü gittiği zaman hakkımda konuşmasın diye. Ama biz yemeyiz. Kimsenin 5 kuruşuna ihtiyacımız yok. Ben doğru bildiğim yolda konuşurum. Ne oluyorsa da olsun." ************