AK Parti’nin seçim çalışmalarına uzun namlulu silahlarla saldırı

şerbetçi

Member
IMG_7574-750x421.webp
Ak Parti Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay’ın seçim çalışması sırasında silahlı saldırı düzenlendi. Uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda 1 kişi yaşamını yitirirken yaralıların da olduğu bildirildi.

“DEMOKRASİMİZE YÖNELİK BU TEHDİTLER BİZİ ASLA VE ASLA YOLUMUZDAN DÖNDÜREMEYECEK”Saldırıya ilişkin AK Parti İBB Başkan adayı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Küçükçekmece Belediye Başkan Adayımız Aziz Yeniay’ın seçim çalışması yaptığı sırada uzun namlulu silahlarla gerçekleştirilen saldırıyı lanetliyorum. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Hepimize geçmiş olsun. Demokrasimize yönelik bu tehditler bizi asla ve asla yolumuzdan döndüremeyecek!” ifadelerini kullandı.

İstanbul Küçükçekmece’de AK Parti’nin seçim çalışmasına silahlı saldırı: 1 kişi hayatını kaybetti

“BU TÜR SALDIRILAR BİZLERİ ASLA YILDIRAMAYACAK”AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe de X’teki sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Küçükçekmece Belediye Başkan adayımız Sayın Aziz Yeniay’ın seçim çalışmaları esnasında gerçekleşen silahlı saldırıda vefat eden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyor, Küçükçekmece adayımız, teşkilatımız ve tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu tür saldırılar bizleri asla yıldıramayacaktır!” dedi. -Haber Merkezi