Ali Ece: Weghorst'u al getir!

Serdar Ali Çelikler ve Ali Ece VOLE'de Beşiktaş gündemini değerlendirdi. Serdar Ali Çelikler; Beşiktaş Alexander Mitrovic'e gitmiş... Ali Ece; Çok yüksek para istemiş. Serdar Ali Çelikler; 25 milyon euro'mu istemiş? Ali Ece; Bütün böyle kartal heykelin olduğu sokak falan bütün oradaki işyerlerini filan her şeyi istemiş. Gelmeden Süleyman başkanın yanına heykelimi de yapın demiş... Öyle bir para istemiş ki bakın Fikret Orman'la Ahmet Nur Çebi olsaymış dalarmış ona yani öyle... Serdar Ali Çelikler; Santrafor biraz pahalı bir şey buldun mu alacaksın. Ali Ece; Weghorst'u al kardeşim neden Alexander Mitrovic Serdar Ali Çelikler; Beşiktaş'ta şeyi duydum hoca bir kaleci istemiş, yabancı bir kaleci istemiş. Ali Ece; Yabancı kaleci istiyorsan o zaman santrafora para kalmaz. Serdar Ali Çelikler; Bu yüzden de Mert ayrılacak diyorlar. O yüzden Mert hem Fenerbahçe hem Galatasaray ihtimali olabilir. Teknik direktörün Hollanda'dan bir kaleci istediğini biliyorum. Mitrovic doğru bir adres, Premier Lig'e gittiklerini duydum. Bir de PSG'den birkaç tane oyuncu boşalacak onlar da Beşiktaş olabilir dediler. Ali Ece; İngiltere'de altı tane kulüp oyuncu satmak zorunda Chelsea, Newcastle United, Everton, Aston Villa, Nottingham Forest ve yeni yükselen Leicester City ben olsam gider onlara bakarım. 31 Haziran'a kadar satmak zorundalar.