ALİM KARACA EMEKLİ ASTSUBAYLARLA BİR ARAYA GELDİ

şerbetçi

Member
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediyesi başkan adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Alim Karaca; bir yandan da sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürmekte. Başkan adayı ve belediye başkanı Alim Karaca; Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Fethiye şubesini ziyaret ederek, Fethiye’de yaşayan emekli astsubaylarla bir araya geldi. Yapmış olduğu hizmetleri anlatan Başkan Alim Karaca “yaşadığımız şehirde toplumun her kesimini düşünerek hizmet etmekteyiz. Partili, partisiz, siyasi görüşü ne olursa olsun halkımızı hiçbir zaman ayırmadık. Herkese değer verdik. Herkesin fikir ve görüşlerini alıyoruz. Taleplerini ve önerilerini not ediyoruz. İnşallah seçildiğimiz takdirde yapacağımız yeni hizmetleri ve projelerimizi bu talep ve önerilere göre şekillendireceğiz. Bu güne kadar halkımızın istemediği hiçbir şeyi yapmadık. Sosyal hayata önem veren bir belediyeyiz. Bu günde buraya şehrimizde yaşayan emekli astsubaylarımızla görüşmeye geldik. Vatandaşlarımız bizi biliyorlar hem büyük şehir belediyemizle hem de devletimiz ve hükümetin bakanları ve yetkilileri ile uyum içersinde çalıştık. Eğer seçilirsek aynı şekilde uyum içersinde çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu gün bizlere vakit ayırdığınız için ve bu güzel misafirperverlikten dolayı TEMAD Fethiye şubesi başkanımız Cemil Sütçü’ye, yönetim kuruluna ve bizleri yalnız bırakmayan tüm emekli astsubaylarımıza saygılarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum ” dedi. Samimi sohbet havası içersinde gerçekleşen ziyaretten dolayı Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Fethiye şubesi başkanı Cemil Sütçü; Başkan Alim Karaca’ya teşekkür etti.

ALİM KARACA EMEKLİ ASTSUBAYLARLA BİR ARAYA GELDİ yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.