Antalya ve Alanya’da esnafa sevindiren haber

şerbetçi

Member
WhatsApp-Image-2024-02-19-at-16.38.29-1-750x500.jpeg
Ticaret Bakanı Ömer Bolat’ın katılımı ile Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde düzenlenen Esnaf Buluşması Toplantısına Antalya Valisi Hulusi Şahin, Bakan Yardımcıları Mahmut Gürcan ve Ö. Volkan Ağar, Milletvekilleri Mustafa Köse ve Kemal Çelik, Ticaret Bakanlığı Genel Müdürleri Mehmet Ali Kılıçkaya, Tarık Sönmez, Mehmet Azgın, Adem Başar, Mustafa Gümüş, Emel Emirlioğlu, Recep Koşal, Avni Dilber, Hakkı Karabörklü, Yasin Aydoğan, Ebubekir Aydoğdu, Oğuzhan Şatıroğlu, Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifçilik Genel Müdürü Taha Enes Şener, Antalya Ticaret İl Müdürü Halil Özşahan, Müdürler, Oda ve Kooperatif Başkanları, yönetim ve denetim kurulu üyeleri katıldı.

‘HER ZAMAN ESNAFIMIZA DESTEK OLUYORLAR’

Toplantı sonrası esnaflara verilen destekten bahseden Alanya Şoförler Odası Başkanı Paşa Özkan, “Ticaret Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ömer Bolat’ın teşrifleri ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin ev sahipliğinde düzenlenen Esnaf Buluşması Toplantısı’nı Antalya Valimiz, Oda ve Kooperatif Başkanlarımız, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik. Toplantıda Ticaret Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ömer Bolat esnaf ve sanatkarlarımız için yeni müjdeler vererek; dünden itibaren Antalyalı esnaf ve sanatkarlarımıza özel TESKOMB aracılığı ile 100 milyon TL destek paketi kullandırılmaya başlanacağı, galerici esnaflarımız için motorlu kara taşıtları alım satım ticareti yetki belgesi alımlarında lise mezuniyet şartının artık aranmayacağını belirtti. Her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olarak destek ve katkılarını esirgemeyen Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Ömer Bolat’a ve Birlik Başkanımız Sayın Adlıhan Dere’ye ilgi ve alakaları için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. -Fatma Bedia UYAR