AYDEMİR,” İSTİFAYI KABUL ETTİK”

şerbetçi

Member
Fethiyespor’da Teknik direktör Erhan Altın’ın istifasının ardından başkan Esat Bakırcı yönetiminde toplanan Yönetim Kurulu Altın’ın yerine yardımcı antrenör Taner Gülleri’yi tek yetkili olarak teknik direktörlüğe getirirken, Fethiyespor Basın Sözcüsü Selahattin Aydemir yaptığı açıklamada “Teknik direktör Erhan Altın’ın istifasını, görevden ayrıldığını basından öğrendik. ifadelerini kullandı. Selahattin Aydemir beraberinde Profesyonel Şube Sorumlusu Uğur Keskin ve Kıvanç Yılmaz ile birlikte yaptıkları basın açıklamasında, Taner Gülleri’nin takımı üst sıralara taşıyacağına inandığını belirtti.

Fethiyespor Basın Sözcüsü Selahattin Aydemir, teknik direktör Erhan Altın’ın istifasını kabul ettiklerini söyledi. Aydemir yaptığı açıklamada “Bugün yönetim kurulu olarak toplandık. Hocanın istifa kararını sizden öğrendik. O sebeple bugün olağanüstü toplandık. Biz yönetim kurulu olarak hocanın istifasını kabul ettik ve yolları ayırdık. Erhan Hoca’nın yardımcılıklarını yapan Taner Gülleri ve ekibiyle devam etme kararı aldık. Onun dışında iki gündür farklı isimler konuşuluyor. Bu isimlerle görüşmemiz olmadı. Taner hoca ile devam ediyoruz. Taner hoca ve ekibine çok güveniyoruz ve devam ediyoruz. Bu hocalarımıza yeni hoca gibi bakalım. Eski hoca muamelesi yapmayalım. Kendi sistemi ile oynamak isteyecektir. Hocanın bizde her zaman kredisi var” ifadelerini kullandı.

“Erhan Hocanın Ayrılığı Sürpriz Oldu”

Fethiyespor Profesyonel Şube Sorumlusu Uğur Keskin, Erhan Altın’ın takımdan ayrılması ile ilgili yaptığı açıklamada, “Biz bugüne kadar hep Erhan Hoca’nın arkasında durduk. Bize hiçbir zaman huzursuzluk ile ilgili talebi olmadı. Fakat Erhan Altın, Sarıyer maçının ardından bizden habersiz takım ile vedalaştı. Takım 1-0 yeniliyorken ben yokum dedi. Bize de herhangi bir şey söylemedi. 3 gün önce beraber yemek yemiştik bizim için de sürpriz oldu. Burası Fethiyespor, biz her zaman en iyisiyle devam etmek zorundayız” dedi.

AYDEMİR,” İSTİFAYI KABUL ETTİK” yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.