"Beşiktaş, Konyaspor karşısında ilk 11'ini yeniler"

Spor yorumcuları Serdar Ali Çelikler ve Ilgaz Çınar, VOLE YouTube kanalında yarın oynanacak olan Beşiktaş - Konyaspor mücadelesini değerlendirdi. İşte ikilinin açıklamaları: Serdar Ali Çelikler: "Ben bu maçta Beşiktaş kazanır diyorum. Al Musrati, Ernest Muci... Abou da gelsin artık. Santos'u millet eleştiriyor da adam önce bir "marsı keseyim" dedi. Gelen giden 3-4 atıyordu abi, adam önce marsı keseyim dedi. Tamam savunmacı bir adam da önce bir yemeyelim konusunda da çok haksız değil yani. Bence Gedson - Musrati de iyi oldu." Ilgaz Çınar: "Bu işi çözecekse kalite çözer, ben bu hafta Beşiktaş'ın tamamen yenilenmiş bir 11'le sahada olacağını düşünüyorum. Yenilenmişten kastım şu: Masuaku döndü... Masuaku, Omar Colley, Worrall, mecburen Onur Bulut şimdilik, Svensson iyileşmedi diye biliyorum. Al Musrati - Gedson - Muci, üçüncü Türk oyuncu olarak Semih, sağ tarafta Milot, önlerinde Aboubakar… Şimdi birden bire çehren değişti, iş biraz daha Santos'a bakıyor. Ben o yüzden Konyaspor sıkı savunma yapmaya çalışacak olsa da gol yeme becerileri de var, gollü bir maç bekliyorum, Konya da gol atıyor çünkü. Bu arada Beşiktaş'ın artık iki organizatörü oldu. Savunma önünde Al-Musrati organize edecek, ileride Ernest Muci. Artık Gedson üzerinden öyle aldın sağa kaçtın sola kaçtın yok. Muhtemelen Santos diyecektir ki "topu kaybettiğimiz yerde sen ol, biz o topu kazanalım... Yetkisi sınırlandırılınca Gedson Fernandes daha iyi bir futbolcu. Sonsuz yetki verdiğinde sonsuz kötü performans gösteriyor, sınırlı yetki verdiğinde beklediğin etkinin çok daha üstünde bir performans gösteriyor." ************