Çapanoğlu, “İki takım adına da zor maç olacak”

şerbetçi

Member
TFF 2.Lig Kırmızı Grup'ta 9.Hafta müsabakaları bugün oynanan karşılaşmalarla devam ediyor. Fethiyespor, bu akşam 19.00'da Fethiye Şehir Stadı'nda Düzcespor ile karşılaşacak.

İki takım adına da büyük önem taşıyan müsabaka için takımlar hazırlıklarını tamamlayıp maç saatini beklemeye başladı. Düzcespor Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu, maç öncesi maçla ilgili düşüncelerini basın mensuplarına anlattı.

Çapanoğlu yaptığı açıklamada “Biz geçen hafta çok talihsiz bir sonuç aldık. Ben Cuma günü idmana çıktım, Cumartesi günü de maça çıktık. Çıktığımızda da 6-7 oyuncunun ismini biliyorduk gerisininkini bilmiyorduk. Hem ben kendi futbolculuk hayatımda, hem de antrenörlük hayatımda ilk defa böyle bir sonuçla karşılaştım. Çoğu oyuncumuz da hayatında ilk defa 0-6'lık bir skorla karşılaştı. Takım halinde hepimiz üzüldük ama yaşam devam ediyor. Bu bizim ekibimizin ikinci maçı olacak. Kolay bir maç olmayacak kesinlikle. Fethiyespor'da şu ana kadar oynadığı maçlara baktığımız zaman hep hedefe odaklanmış takımlarla oynadı. Kötü de sonuçlar almadı. İki takım adına da zor bir maç olacak. İnşallah seyircilere iyi bir maç seyrettiririz. Sonuçta hak edenin olsun” ifadelerine yer verdi.