CHP FETHİYE KADIN KOLLARINDA DEVİR-TESLİM TÖRENİ

şerbetçi

Member
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Kadın Kollarında devir-teslim töreni gerçekleşti. Gerçekleşen görev değişimi töreninde CHP Fethiye yeni kadın kolları başkanlığına seçilen Ayşe Devrim Öztürk; geçen dönem kadın kolları başkanı ve Fethiye Belediyesi CHP’li meclis üyesi Gülümser Oymak’tan görevi teslim aldı. CHP Fethiye Kadın Kolları yönetimini yeni başkan ve ekibine teslim eden Gülümser Oymak konuşmasında “Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kadın kolları kurultayımızda; CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı seçilen Ayşe Devrim Öztürk ile yönetimini tebrik ediyorum. Bu gün bir devir-teslim töreni gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda CHP Fethiye Kadın Kolları olarak 2020-2024 döneminde yapmış olduğumuz çalışmaları bilgilendirmek amacıyla bir toplantı gerçekleştirmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmaları ve deneyimleri paylaşıyoruz. Bundan sonra bizden aldıkları görevi başarıyla sürdüreceklerine ve çok daha iyisini yapacaklarına inanıyoruz. Dolayısıyla yeni başkanıma ve yönetimi ile tüm kadın kolları örgütümüze başarılar diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. CHP Fethiye İlçe Başkanlığında gerçekleşen devir teslim töreninde gazetemize açıklamada bulunan CHP Fethiye Yeni Kadın Kolları Başkanı Ayşe Devrim Öztürk “bu gün devir teslim töreni için yönetim kurulu ekibimizle birlikte partimizdeyiz. Geçen dönem kadın kolları başkanımız ve yönetim kurulu ile birlikteyiz. Ben Gülümser başkanıma ve yönetimine yapmış oldukları başarılı çalışmalar ve hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir dönem geçirdiklerini düşünüyorum. Çünkü hem genel seçimlerde hem de yerel seçimlerde partimizin ilçemizde oyunu arttırdılar ve birinci parti yaptılar. Yerel seçimlerde de çok yoğun bir şekilde çalıştılar ve fark atarak belediye seçimlerini kazandık. Ben bu seçim çalışmalarında en büyük emeğin kadın kolları olduğunu düşünmekteyim. Çünkü kapı kapı ve ev ev dolaştılar. Yeni yönetim olarak bizlerin onların tecrübelerine ve birikimlerine ihtiyacımız var. Partimizin ve örgütümüzün tüm kurumları ile birlikte özverili bir şekilde CHP Fethiye Kadın Kolları olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben partimizin çeşitli kademelerinde ve geçen dönemde de belediye meclis üyesi olarak görev yapmaktan dolayı büyük bir onur duyuyorum. Heyecanlıyım. Tüm partililerimize çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki genel seçimlerde; partimizi iktidar yapmak için çalışacağız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak siyasette kadının sesinin ve etkisinin daha çok olması, ülkemizde kadına dair sorunlarla aktif mücadele etmek adına var gücümüzle çalışacağız” dedi.

CHP FETHİYE KADIN KOLLARINDA DEVİR-TESLİM TÖRENİ yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.