DEHŞET SAÇTI: AĞLAYAN BEBEĞE SİNİRLENEN CANİ BABA DEFALARCA YERE FIRLATARAK ÖLDÜRDÜ!

şerbetçi

Member
5 Ekim'de İstanbul Avcılar'da meydana gelen olayda Türkmenistanlı inşaat işçisi Azamat N. (28) ve eşi, Eyüp'te bir adrese gittiler. Eşi bebeği uyutmak için farklı bir odaya geçti. Azamat N. (28) ise arkadaşları ile alkol aldığı sırada bebeğin ağlamasına sinirlendi. Odaya giderek önce annesine bağırdığı belirtilen cani baba ardından bebeği alıp defalarca yere fırlattığı ortaya çıktı. Orada can veren bebeğin öldüğünü anladığında hızlıca kaçan Azamat N. polis ekipleri tarafından yakalandı.

KAFATASI TRAVMASI, İÇ ORGANLARI PATLAMAMIŞ

Hastaneye kaldırılan bebeğin her kemiğiminin kırık olduğu tespit edildi. Kafa travması ve iç organlarının parçalandığı belirlendi. Kısa süre sonra polis ekipleri tarafından yakalanan cani baba ifadesiyle kan dondurdu. Azamat N. "Arkadaşlarımla alkol alıyordum.Eşim bebekle başka odadaydı. Bebeğin ağlamasından rahatsız olduğum için eşimle tartışmaya başladım. 'Çocuğu neden ağlatıyorsun' dedim.Bebeği eşimin elinden aldım. Bu sırada çocuk yere düştü. Yerden aldım yatağa doğru fırlatırken yeniden düştü, yaptığımdan utanıyorum." ifadelerini kullandı.

İFADESİ ALINAN CANİ BABA TUTUKLANDI

İfadesi alınan Azamet N. Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Tutuklama talebiyle sevk edilen cani baba, alt soydan akrabayı 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı ve cezaevine gönderildi.