Dimçayı, Porsuk gibi olacak

şerbetçi

Member
WhatsApp-Gorsel-2024-03-01-saat-10.43.02_592d2ac4-750x422.jpg
Dürüst ve mütevazi kişiliğiyle 7’den 70’e herkesin takdirini kazanan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Özçelik, seçilmesi durumunda yapacağı projeleri tek tek kamuoyuna açıklıyor. Özçelik’in açıkladığı projeler ve hizmetler kamuoyunda geniş yankı uyandırıyor. Tosmur’da seçmen ziyaretinde kendi anketini kendisinin yaptığını söyleyen Özçelik, “Anketi kendim, ilk ağızdan yapıyorum. Değişim vakti geldi mi?” diye sordu. Vatandaşlar ise Özçelik’i başkan olarak görmek istediklerini ve desteklerini açıkladı.

GÖMLEĞİ DE GEÇMİŞİ DE TEMİZ
Belediye Başkan Adayı Özçelik’e, sıkıntılarını ve taleplerini ileten esnaflar ile mahalle sakinleri, “Belediye Başkanlığı şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Sizi yürekten destekliyoruz” dediler. Özçelik’in bir eczaneyi ziyareti sırasında alışveriş yapan bir anne, “Kızım sizin hayranınız. Sizi görse çok sevinir. Arabada beni bekliyor” dedi. Özçelik, arabada bekleyen genç kızın yanına giderek, fotoğraf çektirip, sohbet etti.

WhatsApp-Gorsel-2024-03-01-saat-10.43.01_64533893.jpg

DİMÇAYI’NA ESKİŞEHİR MODELİ
Tosmur ile Kestel sınırından geçen Dimçayı ile ilgili yapacakları proje hakkında bilgi veren Özçelik, “Bu bölgenin şimdiki hali içler acısı. Kötü bir görüntüye sebep olan Dimçayı’nı pırıl pırıl yapacağız. CHP’nin sosyal belediyecilik anlayışlıyla yönetilen bozkırın ortasındaki Eskişehir’in, nasıl da cap canlı bir merkez haline geldiğini herkes görüyor ve biliyor. Dimçayımız için de çok güzel projemiz var. Eskişehir’deki modelin benzerini burada hayata geçireceğiz. Ulaşımdan, kültür sanata, turizmden tarıma, teknolojiden eğitime kadar her alanda sosyal belediyecilik hizmetlerini kentimizin tüm bölgesinde görünür hale getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Gelecek nesillerimiz için, Alanya’mız, kalıcı kalkınmanın ve sağlıklı büyümenin örneği olacak” diye konuştu.
ÖZÇELİK AÇILIŞ YAPTI
Öte yandan Özçelik ve beraberindeki heyet, Tosmur Mahallesi’nde ziyaretin ardından İş İnsanı Bilal Coşkun’un işletmeciliğini üstlendiği Bosch Araç Servis işletmesinin açılışına katıldı. Açılış kurdelesini kesen Özçelik, işletme sahibi Coşkun’a hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulundu. -Alkın BİRİCİK