“Ebru Yaşar” Fethiye’yi Salladı

şerbetçi

Member
Fethiye’de yaz konserleri kapsamında sevilen sanatçı Ebru Yaşar BarBunn Bistro & Alacarte’da sahne aldı. Fethiye Körfezi manzarası eşliğindeki BarBunn Bistro & Alacarte’da sevilen şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcı Ebru Yaşar “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş” şarkısını istek üzerine 2 kez okudu. Sanatçı dekolte kıyafetiyle şarkılarını seslendirirken, sık sık alkış aldı. Pek çok şarkısını da mekanı dolduran sevenleriyle birlikte okudu.
Sanatçı Ebru Yaşar, “Alev Alev”, “Yoksun”, “Kafamın İçi”, “Sevenler Ölmez”, “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş”, “Zehir Oluyor” gibi şarkılarının yanı sıra hareketli şarkılarını da seslendiren sanatçı mekanı dolduran sevenlerinin istek şarkılarını da geri çevirmedi. Fethiye’ye daha önce geldiğini kaydeden ünlü sanatçı “Bu mekanda beni sizlerle buluşturan Nacit Çatal beye teşekkürlerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı. Sanatçı en kısa sürede tatil için Fethiye’ye yine geleceğini belirtirken, yeni şarkılar hazırladığını da söyledi. Ebru Yaşar, konseri boyunca sevenleriyle kurduğu dialogla da büyük dikkat çekti.

“Ebru Yaşar” Fethiye’yi Salladı yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.