Elektronik İleti Yönetim Sistemi Ne İşe Yarar?

şerbetçi

Member
İYS 24 elektronik ileti yönetim sistemi faydaları ticari yerlerde öne çıkıyor. Ticari platformlar için yazılım desteği vermekte olan ekibimiz, istenmeyen mesajları engelleme konusunda yasal bir uygulama sağlamaktadır. Kurumlarda elektronik iletilere yönelik denetim ve raporlama sunmakta, akışı düzgün yönetmekteyiz.

Elektronik İleti Yönetim Sistemi Nedir?​

Ağırlıklı olarak promosyon odaklı iletilere ticari elektronik ileti denmekte ve bu tür iletileri engellemek için kullanılan sistem de EİYS olarak kısaltılmaktadır. EİYS açılımı elektronik ileti yönetim sistemidir. İstenmeyen mesajlar genellikle kurumsal tanıtım amacı taşıyan içerikler olduğu için yazılım sayesinde bunu engelliyoruz.

Başvuru belgelerinin hazırlanması ve çeşitli işlem sıralaması ardından istediğiniz sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. İYS 24 ekibimiz güncel bilgileri de takip ederek kapsamlı bir hizmet sunacaktır.

Bir Elektronik İletiyi Neden Yönetmek Gerekir?​

Bir elektronik iletiyi yönetmek neden gerekiyor sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Ticari faaliyetleri süren bir firma, diğer ticari firmalardan devamlı olarak e posta veya mesaj almak istemeyecektir. Kendi reklam işleyişi bakımından değerlendirme olursa, ileti yönetimi burada devreye girer.

Bir kurumdaki elektronik iletiler sadece kurumun kendi kapsamında alakalı şekilde olmalıdır. Yoğun bir ileti trafiği olacağı için elektronik İYS otomatik olarak gerekir. İleti karmaşasını engellemek için bu iletilerin bazılarını engellemek, yazılımsal olarak denetlemek önem kazanır.

Denetimsel durum küçük bir ticari firma için çok önemli olmayabilir, fakat geniş bir ağda hizmet veren yerlerde daha kritik olacaktır. İhtiyaçlara göre yazılım sağlanması bakımından ileti denetiminin doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

Elektronik İleti Yönetim Sistemi Ne İşe Yarar?​

İYS 24 sayesinde zorunlu kullanım gereken ticari yerlerde önemli artılar elde edersiniz. İşletmenizin akışı sorunsuz şekilde devam ederken zamandan kaybınız daha az olacaktır. Bir iletim kutusunu düşününce, binlerce firmadan gelen reklam ve tanıtım iletilerini ayıklamanız büyük zaman alır. Dolayısıyla bu durumdan muaf olmanız, yazılımsal bir destekle eleme yapmanız faydalıdır.

İYS ile birlikte ses ve görüntü şeklindeki iletileri engellemiş olursunuz. Sadece yazılı reklam ve promosyon içerikleri değil denetimde engellenmesi istenen diğer seçenekleri de değerlendirirsiniz. Kuruma gelmesi problem olabilecek görüntü ve ses iletileri, yazılımla engellenerek sorun baştan çözülmüş olacaktır.

Elektronik İleti Yönetim Sistemi Ücreti Nedir?​

İYS 24 ekibi olarak elektronik ileti yönetim sistemi taleplerinizi uygun maliyetlerle hazırlamaktayız. Fiyat teklifi almak için iletişime geçerek sistem özellikleri bilgisi isteyebilirsiniz. Şirketiniz için daha verimli ve etkili bir sürece girmenizi sağlayacak uygun maliyetleri hemen değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Kurumsal yazılımla fark yaratan firmamızda, şirketlerin bilgi teknolojilerine yönelik etkili bir süreç sunuyoruz. Çözüme odaklanmak ve temel gereksinimlere yanıt vermek adına tüm hizmetleri değerlendirebilirsiniz.

Elektronik İYS Mobil Nedir?​

Mobil uygulamaları olan işletmeler için mobile özel ileti engelleme yazılımı sunuyoruz. İYS mobile özel hizmetlerimizde dijital güvenlik ve müşteri ilişkileri devamında sorunsuz ilerlemekteyiz. Mobil entegre elektronik ileti yazılımının getirilerini bilerek, gelişime katkı sunmaktayız.

Uygulama odaklı iletim sistemlerinin engellenmesi sayesinde istenmeyen iletileri diğer cihazlarda da engelleyebilirsiniz. Bir firmanın iletim kontrolüne dahil edilen iletişim ve uygulama bilgisi sayesinde doğru bir yönlendirme elde etmiş olursunuz. Dilerseniz otomatik ayarlamalara ek yazılım desteği için hemen başvuru yapabilirsiniz.

İYS Nerede Kullanılır?​

İleti Yönetim Sistemi yazılımı nerelerde kullanılır diyorsanız gerçek ve tüzel kişilerle örnekler verilebilir. İleti almak istemeyen gerçek ve tüzel kişiler elektronik postalarda İYS kullanabilir. Bir çağrı merkezi sistemi içerisinde İYS zorunlu bir hal alabilir. Benzer mantıkla faks kullanıcıları, eleme yapmalı ve gereksiz iletileri engellemelidir. Akıllı ses kaydediciler ve otomatik arama makineleri de İYS kullanım yerleri arasında yer almaktadır.

Hangi Elektronik İletiler Kabul Görmez?​

Gerçek ve tüzel kişilerin mal ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla gönderdikleri iletiler İYS kapsamında kabul görmez. Vakıf okulları ve çeşitli dernekler tarafından, üyelerine gönderdikleri iletiler yazılımda elenecektir. Radyo ve televizyon kurumlarından gönderilen bilgilendirme mesajları kabul görmeyen iletiler arasındadır.

İYS 24 ile Yeni Yazılım Avantajları​

İYS 24 işletmenizi daha iyiye taşıyacak olan yazılımı doğru şekilde optimize eder. Nitelikli bir ileti prosedürü oluşturmak adına doğru adreste olduğunuzu hissedersiniz. Kapsamlı bir yazılım ekibi sayesinde önce bilgilendirme yapıyor, ardından ileti yönetim sistemini oluşturuyoruz.

Elektronik İleti Yönetim Sistemi Ne İşe Yarar? yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.