Fenerbahçe - Alanyaspor (Canlı anlatım)

Fenerbahçe - Alanyaspor (Canlı anlatım)

Fenerbahçe, Süper Lig'in 25. haftasında evinde Alanyaspor'u konuk ediyor.

Trendyol Süper Lig'de zirve iddiasını sürdürmek isteyen Fenerbahçe, sahasında Alanyaspor'u konuk ediyor.

İLK 11 FENERBAHÇE: Dominik Livakovic, Mert Müldür, Alexander Djiku, Çağlar Söyüncü, Ferdi Kadıoğlu, Rade Krunic, İsmail Yüksek, Cengiz Ünder, Sebastian Szymanski, Dusan Tadic, Edin Dzeko ALANYASPOR: Ertuğrul, Aliti, Fer, Oğuz, Sisto, Fatih, Richard, Augusto, Eduardo, Balkovec, Hadergonaj

CANLI ANLATIM​

1' Mücadele Fenerbahçe'nin santrasıyla başladı.

4' Alanyaspor'da Carlos Eduardo, serbest vuruşu engellediği gerekçesiyle maçın ilk sarı kartını gördü.

5' Alanyaspor'da Leroy Fer, Szymanski'ye yaptığı faulün ardından sarı kart gördü.

7' Fenerbahçe'de Cengiz Ünder'in ceza sahası dışı sol çaprazdan çektiği şut az farkla auta çıktı.

9' Sarı-lacivertlilerde Szymanski Aliti'ye yaptığı müdahalenin ardından sarı kart gördü.

12' GOL! Alanyaspor'da Augusto, ceza sahasında Livakovic'ten dönen topu ağlarla buluşturdu ve takımını 1-0 öne geçirdi.

18' Cengiz Ünder, sol korner köşesine yakın bölgeden serbest vuruşu kullandı. İçeriye çevrilen top Tadic'in şutunda auta çıktı.

20' Fenerbahçe, Rade Krunic'in ceza sahası dışından çektiği sert şutla korner kazandı, paslı kullanılan köşe vuruşu savunma tarafından uzaklaştırıldı.

24' Sarı-lacivertlilerde Rade Krunic'in pasında ceza sahasında topla buluşan Cengiz Ünder'in şutuna kaleci Ertuğrul engel oldu.