FETHİYE’DE “ERASMUSDAYS” ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

şerbetçi

Member
Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği “ErasmusDays” etkinlikleri devam ediyor.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 9-14 Ekim tarihleri arasında “ErasmusDays” projesi kapsamında yapılan etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Gazi Ortaokulu, Şehit Süleyman Yasir Ağır Çok Programlı Anadolu Lisesi, Ömer Özyer Anadolu Lisesi ve Fethiye Bilim ve Sanat Merkezi, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ErasmusDays proje kapsamında destek sağlayarak, seminerler ve bilgilendirme çalışmaları düzenlemeye devam ediyor. Fethiye’de bulunan okulların yanı sıra, Fethiye Halk Eğitim Merkezi de “ErasmusDays” projesinin gelişmesi ve büyümesi için Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne destek vermeye devam ediyor.

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü düzenlenen bu seminerler ve toplantılardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ErasmusDays etkinliklerimiz okullarımızda devam ediyor. Fethiye Halk Eğitimi Merkezi, Gazi Ortaokulu, Şehit Süleyman Yasir Ağır Çok Programlı Anadolu Lisesi, Ömer Özyer Anadolu Lisesi ve Fethiye Bilim ve Sanat Merkezimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

FETHİYE’DE “ERASMUSDAYS” ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.