Hasan Arat'tan olay açıklamalar! Ali Ece'ye her şeyi anlattı

Ali Ece'nin Hasan Arat'la yaptığı görüşmeden aktardıkları şöyle: - "Hasan Arat, 'Kafamı toplayıp yalnız kalmak ve biriyle dertleşmek için sizi arıyorum' dedi." - "Hasan Arat, Rosier konusu ile ilgili şunları söyledi. Rosier, bir takım arkadaşına 'Bu maçta oynamayacaksın' diyerek aklını çelmiş ve maçta oynamamasına sebep olmuş. Bu davranışı sebebiyle de apar topar gönderilmiş. Rosier'de mesele bu." - "Hasan Arat, Barcelona Başkanı Laporta'ya 'Arkadaşın olarak bana bir iyilik yap ve Oriol Romeu'yu bize ver' demiş. Fernando Santos da 'Tam bizlik oyuncu' demiş. Her konuda anlaşma sağlanmış. Ertesi gün oyuncunun eşi, Türkiye ile ilgili haberlere bakarken kilise saldırısı haberini görüp transferden vazgeçmiş." - "PSG, Beşiktaş'a 3 tane futbolcu önermiş. Bu 3 oyuncunun 2'si, Semih'in oynadığı bölge. Genç forvet oyuncuları. Fernando Santos, 'Bizim gençlerimiz zaten çok iyi. Özellikle Semih'in bölgesine bir oyuncu istemiyorum' demiş." - "Chelsea Başkanı Todd Boehly, Hasan Arat'a 'Malang Sarr'ı veriyoruz. Siz kiralık anlaşın.' diyor. Fernando Santos, 'Bende zaten sol stoper Colley var. Ben nasıl iki solak stoper oynatayım? Sarr, Colley'den çok daha iyi bir oyuncu da değil.' diyor ve reddediyor. İkinci olarak Chelsea, Deivid Washington'ı öneriyor. Fernando Santos, 'Bende Semih var. Semih, Washington'dan kat kat iyi.' demiş. Üçüncü isim de Andrey Santos. Fernando Santos, en son 'Çok ekstra oyuncu olmadıkça kimseyi almasak da olur. Bütçemiz sezon sonuna kalsın.' demiş." - "Jamaal Lascelles meselesi, enteresan bir olay. Newcastle United'ın üst düzey yöneticisi, Hasan Arat'ı arıyor ve 'Kaç yıllık arkadaşız Hasan, sen bizden oyuncu iste görüşelim. Ama Lascelles, takım kaptanımız. Bize sormadan neden buraya birilerini gönderdin?' diyor. Hasan Arat, 'Ben kimseyi göndermedim.' diyor. 2-3 tane menajer gitmiş ve Beşiktaş'tan hiçbir yetki almadan Lascelles için Newcastle United ile görüşmüşler."