"Her kötü performansta ıslıklayacaksanız..."

Ogün Şahinoğlu'nun açıklamaları şöyle: "Kart sınırı durumu Beşiktaş için çok önemli. Derbi öncesinde Masuaku, Semih, Necip Uysal ve Gedson sınırda olmalarından ötürü kritik. Bugün son antrenmanın ardından İstanbulspor maçı kadrosu daha da netleşecek. Aboubakar ise sakatlıktan döndüğü için 1 haftaya daha ihtiyacım var demişti. İstanbulspor maçında sonradan oyuna girebilir yine ama hafta içi Konyaspor, sonrasında da Galatasaray derbisinde forma giymeye başlar diye bekliyorum. Konyaspor maçında oyuna girerken ıslıklanmasını ben beklemedim açıkçası." "HER KÖTÜ PERFORMANSTA ISLIKLAYACAKSANIZ..." Spekülasyonlar oyuncuların da başını yakabiliyor. Kurunun yanında yaş da yanmış gibi oldu hatta. Ghezzal de oyuna girerken ıslıklandı. Ghezzal ıslıklanacak ne yaptı. Sakattı, performansını tam olarak ortaya koyamadı. Eğer her kötü performansla ıslıklayacaksınız, o zaman Beşiktaş'ta futbolcu bulamazsınız. Salih Uçan da keza aynı şekilde. Neden ıslıklandığını kimse anlamadı. Beşiktaş'ta bu sezon hayal kırıklığı evet, işler son 3 senedir istendiği gibi gitmniyor. Çok problem var. Taraftar haklı ama yeniden yapılanma gibi düşünülmesi lazım. Santos'a da eleştiriler olsa da destek olunması lazım. Hoca da ilk kez bu kadar oyuncuyla çalışıyor.