İYİ PARTİ SEYDİKEMER’DE İSTİFA

şerbetçi

Member
Seydikemer Belediyesi İYİ parti meclis grup başkanı Uğur Karadon; partisinden istifa etti. 21 kişi ile birlikte istifa ettiğini ifade eden Uğur Karadon açıklamasında; 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Seydikemer’de Cumhur ittifakı belediye başkan adayı ve Seydikemer Belediye Başkanı Bayram Önder Akdenizli’yi destekliyoruz, dedi. Kendisine ait ofisinde açıklamasını yapan Uğur Karadon “2019 yılında yapılan yerel seçimlerde, halkımızın teveccühü ile İYİ parti Seydikemer Belediye Meclis üyeliği görevine seçildim. Geri kalan süreçte partimizin il genelindeki tüm etkinliklerine katılım sağladım. Seydikemer genelinde bizlere ve şahsıma iletilen tüm sorunların çözümü adına gayretli bir çalışma içersinde oldum. Şu zamana kadar yaklaşık olarak 600 insanımızın belediye ve resmi kurumlardaki sıkıntıların giderilmesinde elimden geldiğince, imkanlarım ölçüsünde gayret gösterdim.

“YAKUP OTGÖZ VEKİLİME VE ÖNDER AKDENİZLİ BAŞKANIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK parti Muğla Milletvekili Sayın Yakup Otgöz; belediye başkanlığı döneminde parti gözetmeksizin her vatandaşımıza yardımcı olmuştur. Yine bu süreçte İYİ parti çatısı altında olmamıza rağmen bizleri başka bir partinin mensubu olarak görmemiş ve her konuda desteğini esirgememiştir. Bu özverisinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ederken; Türkiye Büyük Millet Meclisindeki görevinde kendisine bir kez daha başarılar diliyorum. Yerine geçen Seydikemer Belediye Başkanı Bayram Önder Akdenizli’ de; Yakup Otgöz vekilimizi aratmayarak, herkese eşit davranmıştır. Bayram Önder Akdenizli başkanıma da teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

“MİLLİYETÇİ KİMLİĞİMİZE VE SİYASİ AHLAKIMIZA TERS DÜŞMÜŞTÜR”

“Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında gerçekleşen genel seçimlerde iki aşamalı bir seçim yaşadık. Genel seçimler öncesi ve sonrasında İYİ partinin yürüttüğü politikalar; milliyetçi kimliğimize ve siyasi ahlakımıza ters düşmüştür” iddiasında bulunan Uğur Karadon açıklamasında “ Bundan dolayı İYİ partiden 21 kişi ile istifa ettiğimizi kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Bu konu hakkında fazla değerlendirmede bulunup, sizlerin kıymetli vakitlerini almayacağım. Hepimiz için İnşallah hayırlı olur. Şu ana kadar bizlerin yanında olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“SEÇİMLERDE BAYRAM ÖNDER AKDENİZLİ’Yİ DESTEKLEYECEĞİZ”

Gazetemiz muhabirinin sorusunu yanıtlayan Uğur Karadon “Bundan sonra siyasi çalışmalarımızda ben şu anda hiçbir siyasi partide değilim ama yerel seçimlerde parti güdülmeyeceği kanaatinde olduğumdan dolayı Seydikemer’de; arkadaşlarımız, dostlarımız ve ailemle beraber Bayram Önder Akdenizli kardeşimizi destekleyeceğiz. Bayram Önder Akdenizli’ yi daha başarılı buluyoruz ve Seydikemer’i daha ileriye götüreceğine inanıyoruz. Bayram Önder Akdenizli başkanıma seçimlerde başarılar diliyorum” dedi.

İYİ PARTİ SEYDİKEMER’DE İSTİFA yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.