KAN DONDURAN CİNAYETİ BİR BİR ANLATTI!

şerbetçi

Member
Kocaeli'de meydana gelen olayda hiç tanımadığı bir kişiyi sokak ortasında defalarca bıçaklayarak öldüren sanık, mahkeme duruşmasında ilginç bir ifade verdi. Sanık, "Maktulü tanımıyordum. Olay günü kendimi oyun içerisinde hatırlıyorum. Maktulü insan olarak değil, siyah bir şey olarak dövdüm. Neyle karşılaştığımın farkında değildim. O gün çevremdeki herkesin oyun içinde olduğunu düşünüyordum, gerçek dünyada değildim" dedi.

Bu savunma, duruşma salonunda şaşkınlığa neden oldu. Sanık, olayı gerçek dünyada değil de bir tür oyun içinde olduğunu düşündüğünü iddia etti. Mahkeme, psikiyatrik bir değerlendirme yapılmasını ve sanığın zihinsel sağlığı hakkında daha fazla bilgi edinilmesini kararlaştırdı.

SOKAK ORTASINDA SEBEPSİZCE BIÇAKLADI!

17 Mayıs 2022 tarihinde, İstanbul'un Mehmet Ali Paşa Mahallesi'nde, Dalgıç Sokak'ta gerçekleşen olayla ilgili detaylar ortaya çıktı. Bu olayda, Turhan Kuzu (52) adlı şahıs, kendisine hiç tanımadığı Turgut Ş. tarafından sokak ortasında sebepsizce bıçaklandı. Kuzu, bu saldırı sonucunda ağır yaralar aldı.

Hemen olayın ardından polis ekipleri olay yerine intikal etti ve Turgut Ş.'yi tutukladı. Şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi ve hukuki süreç başladı. Turhan Kuzu ise olayın etkileriyle mücadele ederken, hastanede tedavi görmeye devam etti.

Ancak Kuzu aldığı ağır yaralar sonucunda hayatını kurtaramadı. Yaklaşık üç aylık bir mücadeleden sonra, 17 Mayıs olayının kurbanı olarak yaşamını yitirdi.

Turhan Kuzu'nun hayatını kaybettiği olayda yargı süreci devam ediyor.