Kendisine küfür etmişti ama istiyor...

Steven Berghuis artık 33 yaşında... yıllık 4 milyon euro maaşı Hollanda Ligi ve Ajax için çok yüksek. Ajax'ın yeni hocası Farioli başta Oğuz Aydın (Alanyaspor) olmak üzere kanat rotasyonu için daha genç ve dinamik oyuncular istiyor. Hollanda devi Berghuis'i satmak istiyor. Menajerler sürekli Beşiktaş'a öneriyor. Ancak Feyenoord'u çalıştırdığı son dönemde van Bronckhorst ile Berghuis arasında çok büyük bir kavga yaşandı. Hatta o dönemde Feyenoord'u çalıştıran van Bronckhorst, 3 Nisan 2019'da oynanan Utrecht maçından sonra düzenlenen basın toplantısında Berghuis'e ceza verdiği gerçeğini gizlediği için pişman olduğunu itiraf etti. ŞÖYLE DEDİ: * Geriye dönüp baktığımda, bu doğru seçim değildi ve bundan ders çıkarıyorum. BERGHUİS DE OLAYI DOĞRULADI Berghuis de van Bronckhorst ile kavgası için RTV Rijnmond'a açıklamalar yapmıştı. * Çok fazla spekülasyon var ki bunlar doğru... ayrıca iletişim kurma şeklimiz yüzünden sıkıntı yaşadık. Ancak koçu asla azarlamam, herkes beni tanır. * Bazen sinir bozucu olabiliyorum. Bu doğru. Ama hırslıyım ve şu anda Feyenoord'da işlerin nasıl gittiği konusunda hayal kırıklığına uğradım. AKIL ALMAZ İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTI Hollanda basımı Berghuis'in hocası van Bronckhorst'a küfür edip, onu idmanda takım arkadaşlarının önünde rencide edici şekilde aşağıladığı iddia edilmişti. fotospor