KERAMETTİN YILMAZ, MUHAMMET KÖKTEN İLE OMUZ OMUZA

şerbetçi

Member
Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Sanayi Sitesini adeta adım adım dolaşıyor. Sanayi esnaflarının sorunlarını teke tek not alan Kökten “Sizin sorunlarınızı çözerse Cumhur İttifakı Çözer” diye konuştu. Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten’in sanayi sitesindeki esnaf ziyaretine Ölüdeniz eski Belde Belediye Başkanı ve Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı olan Keramettin Yılmaz’da katıldı.

Fethiye sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde destek isteyen Kökten’e esnaf yoğun ilgi gösterdi. Esnaf Ziyaretlerine AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol, MHP Fethiye İlçe Başkan Yardımcısı Celil Eroğlu, AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, belediye meclis üyesi adayları Yusuf Çaylı, Ölüdeniz eski Belde Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Veli Duman, Nuri Öztürk, Süleyman Topçuoğlu, Emrah Aydın, Adnan Özal, Cengiz Çay ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. Sanayi sitesinin kronikleşmiş sorunlarını çözeceğini belirten Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, talepleri dinledi. Ziyaretleri esnasında Hasan Köker isimli bir seyyar simitçiden tüm simitlerini satın alan Başkan Adayı Kökten, ekip arkadaşlarına ikram etti. Ölüdeniz eski Belde Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz yaptığı açıklamada, “Cumhur İttifakı olarak, Muhammet başkanın yanındayız. Gördüğümüz ilgi alaka bizi mutlu etti. İnanıyorum ki 31 Mart tarihinde yapılacak seçimleri kazanacağız. Fethiye her geçen büyüyor ve sanayi sitemiz yetersiz kalıyor. Orta ölçekli büyük bir sanayi sitesi projesi yapılması gerekiyor. Diğer taraftan körfezin temizlenmesi gerekiyor, otopark sorunu var. Sözün özü Fethiye’mizin çözülmesi gereken önemli problemleri var. Bunların hepsi çok büyük projeler, hepsini başaracağız” dedi.

KERAMETTİN YILMAZ, MUHAMMET KÖKTEN İLE OMUZ OMUZA yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.