MİLLİ PİYANGO’DAN 100. YILDA 100 MİLYON TL

şerbetçi

Member
Milli Piyango “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” özel çekilişi ile geleneğini devam ettiriyor. Milli Piyangonun bu yılki 29 Ekim 2023 Cumhuriyet Bayramı özel çekilişinde; Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yıldönümü nedeniyle büyük ikramiye 100 Milyon TL. Tam, yarım ve çeyrek şeklinde satılan biletler tüm yurtta olduğu gibi Fethiye’de de kısa süre içersinde tükenmeye başladı. Fethiye’nin uğurlu Milli Piyangocusu Nazmi Kocatepe gazetemize yapmış olduğu açıklamada “Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Milli Piyango özel çekilişinde en büyük ikramiye 100 Milyon TL. olmaktadır. 40 yıldır İş Bankası Fethiye şubesi önünde Milli Piyango bayiliği yapmaktayım. Bu güne kadar 7 defa Fethiye’ye büyük ikramiye kazandırdım. Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yıldönümünde Milli Piyango idaremizin özel çekilişi var. Büyük ikramiye 100 Milyon TL., toplam da ise Milli Piyango talihlilere 288 Milyon TL. dağıtacak. İnşallah 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı özel çekilişinde en büyük ikramiye Fethiye’mize isabet eder. Çeyrek bileti 50 TL., yarım bileti 100 TL. ve tam bileti de 200 TL.’den satmaktayız. Özellikle çeyrek biletler tükenmeye başladı. Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümünde 100 Milyon TL. kazanma şansı elde etmek isteyenler acele etsinler. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Nazmi Kocatepe açıklamasında “40 Yıldır benden piyango bileti alan tüm hemşerilerime ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, sevgi ve Rahmetle bir kez daha anıyorum” dedi.

MİLLİ PİYANGO’DAN 100. YILDA 100 MİLYON TL yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.