Müdür Şumur, Şehit Gürcan Akan İlkokulu'nda Öğretmen ve Öğrencilerle Buluştu

şerbetçi

Member
Eğitim alanında gösterdiği özverili çalışmalarla tanınan İlkay Şumur, Şehit Gürcan Akan İlkokulu'nu ziyaret ederek burada öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi. Ziyaret, okulun eğitim-öğretim faaliyetleri ve ihtiyaçları hakkında fikir alışverişinde bulunma fırsatı sunarken, aynı zamanda eğitimciler ve öğrenciler arasında olumlu bir etkileşim yarattı.

Müdür İlkay Şumur, ziyaret sırasında okulun fiziki şartları, ders materyalleri ve eğitim süreci hakkında detaylı bilgiler edindi. Ayrıca, öğretmenlerle öğrencilere eğitimdeki en son gelişmeleri ve yenilikleri paylaşma fırsatı buldu. Ziyaret sırasında İlkay Şumur, öğrencilerle sohbet edip onların eğitimle ilgili düşüncelerini dinledi ve öğretmenlerin çabalarını takdir etti.

Şehit Gürcan Akan İlkokulu yönetimi ve öğretmenleri, İlkay Şumur'un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi ve bu tür ziyaretlerin eğitim kalitesini artırmada önemli bir rol oynadığını vurguladılar.

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur, eğitimin yerel düzeydeki gelişimini teşvik etmeye ve öğrencilere daha iyi bir eğitim deneyimi sunmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu tür ziyaretler, eğitim camiası ile yerel okullar arasındaki işbirliğini güçlendirerek daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmayı amaçlıyor.