MUHAMMET KÖKTEN’İ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TANITTI

şerbetçi

Member
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MUHAMMET KÖKTEN’E DESTEK İSTEDİ

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten’in kürsüde elini kaldıran, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Muğla’lılara tanıttı. Erdoğan Muğla Mitinginde yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten’e destek istedi. Muğla’da yaklaşık 50 bin katılımcının yer aldığı miting de Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten yoğun alkış aldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediye Başkan Adaylarını tanıtan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fethiye Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten’i de kürsüye davet ederek, tüm Muğla’ya Fethiye Cumhur Belediye Başkan Adayı olarak tanıttı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Yerel Seçimleri nedeni ile Menteşe’deki Atatürk Bulvarında Muğla Mitingi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen mitinge; AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekçi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete, Yakup Otgöz, AK Parti İstanbul Milletvekili Derya Ayaydın, AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça ve İlçe Yönetimi, Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Aydın Ayaydın, Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat ve İlçe Yönetimi, Cumhur İttifakı İlçe Belediye Başkan Adayları, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Fethiye İlçe Başkanı Abdülkadir Tekin ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz ve Yönetim Kurulu üyeleri , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

ERDOĞAN “KENDİMİ FAHRİ MUĞLALI OLARAK GÖRÜYORUM”

Alkışlar eşliğinde sahneye davet edilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla mitinginde yaptığı konuşmada “Bizim gönlümüz Muğla’dan hiç ayrılmadı. Bunun için hamdolsun her hizmette mührümüz var, damgamız var. Fırsat buldukça Marmaris’teki devlet misafirhanesinde dinlenmeye çalışan kardeşiniz olarak kendimi fahri Muğlalı olarak görüyorum. Muğla’daki oy oranlarımız için tüm Muğlalılara teşekkür ediyorum. Demokrasi ve kalkınma atılımların meyvesini, ülkemizi 21 yılda 3 kat büyüterek, insanımızın özgüvenini artırarak aldık. Kimseyi ötekileştirmedik. Her kesimden vatandaşımızı kucakladık, hizmet ettik. Muğla Yörüklerinin ve Türkmenlerinin mağduriyetlerini iz ortadan kaldırdık. Kürt kardeşlerimizin hakkını biz savunduk. Biz bu ülkeyi 81 milyonun tamamı ile kucakladık. Sanayisi ile ticareti ile turizmi ile her alanda üreten insanımızı destekleyip teşvik ettik. Altyapısı gelişen, potansiyeli harekete geçen Türkiye’nin bereketinin en yakın şahidi Muğla’mızdır. Çeyrek asır önceki Muğla ile bugünkü Muğla’yı yan yana koyun, arada büyük fark göreceksiniz” diye konuştu.

MUHAMMET KÖKTEN’İ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TANITTI yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.