"Musrati ile ilgili kafamda soru işaretleri tekrar oluştu"

Ilgaz Çınar; Beşiktaş'a ne lazım? Bir sol stoper kesin lazım bence sol bek kesin lazım... Paulista'nın yanında bir stoper daha diyorum bence Paulista'nın soluna lazım. Mesele Masuaku çıktığı zaman onu toparlayacak adam, Omar Colley onu toparlayamıyor. İlk yarı o golü Omar Colley yedirdi. Bir de öyle yedirdi ki kaleciyi filan geçip gol attı öyle geniş alan bıraktı. Masuaku'nun sarı kart gördüğü pozisyonda arkayı toparlayamayan yine Omar Colley idi. O yüzden bir stoper daha lazım, sol bek işine sonra bakılır. Masuaku'nun özelliği hücum gücü, savunma gücü değil. Başlayan 11'e 2 tane transfer yaparsan ligde iş değişir. Montero gönderildi, Montero kendi ekmeğini taştan çıkaran futbolcu git dediler gitti, bir yerlerde hep kiralık oynadı, Beşiktaş'ın stoperi olamadı ama gittiği yerlerde bir kariyer edindi. Bir de Chamberlain var, geçen sezondan beri söyledik yapmayın, almayın. Feyyaz Uçar'da söyledi önceliğimiz göndermek, gönderelim ki hemen yerine transfer yapalım. Cher Ndour geldi, Montero'nun gidişinden sonra açılan pencereye o oturacak. Umarım katkı verecek bir profil olur. Cher Ndour oyuna girerse bence Onana bir daha oyuna giremez. Onana, Galatasaray maçında da çok aktif değildi sadece sayısal olarak Galatasaray orta sahasında üstünlük sağladı. Samsunspor maçında da öyle idi sadece aldığı topu Necip'e verdi... Onana'nın çok iyi menajeri var kulüpsüz kalmıyor... Demir Ege Tıknaz'ı yurt dışı için bir iki sene unutacaksın, yurt içinde de bir şehir, ilçe takımına vermekte zor kiralık olarak. Orada baskı farklı oluyor, beklentiler farklı oluyor, teknik direktör değiştiğinde ben bu oyuncuyu istemem diyor orada rahat bir kulübe göndermek lazım. Samsunspor maçında Musrati ile ilgili kafamda soru işaretleri tekrar oluştu. Libya'lı ve Arap Yarımadasında bir cazibesi var ve Brad Friedel'in oralara gidip Musrati için yoklama çekmesi gerekiyor. Trabzonspor maçındaki oyununu küçümsemeyerek söylüyorum. Biraz daha farklı o bölgede oyuncu profiline ihtiyaç var. Net bir 6'ya ihtiyaç var.