'N’olur beni Beşiktaş’a götür.'

TFF 2.Lig ekibi Bucaspor 1928 forması giyen 34 yaşındaki forvet Ömer Şişmanoğlu, çok çarpıcı itiraflarda bulundu. Süper Lig'de forma giydiği döneme de dair önemli sözler sarf eden tecrübeli golcü, yıllar sonra Beşiktaş'a transfer sürecini anlattı. 'MENAJERİME BENİ BEŞİKTAŞ'A GÖTÜR DEDİM' "Antalyaspor’da oynarken menajerim bana, ‘Ben seni büyük takımlara götüreceğim’ dedi. Menajerimin bu sözleri o dönem bana hayal gibi gelmişti. İyi bir sezon geçirmiştim ama büyük takımlara gideceğimi düşünmüyordum. Teknik direktörümüz Şifo Mehmet’i çok sevdiğim için ‘Acaba takımdan gidersem Şifo Mehmet ne diyecek? O ne derse o olsun’ dedim. O dönem Şifo Mehmet’in takımdan ayrılma durumu vardı ve ‘O ayrılırsa ben de giderim’ dedim. Şifo Mehmet kesin olarak takımdan ayrılacağı için ben de ayrılmayı istedim." 'N’olur beni Beşiktaş’a götür.' Menajerinden ısrarla Beşiktaş'a transferinin gerçekleşmesini istediğini söyleyen oyuncu, sözlerine şöyle devam etti: "Sonra beni Fenerbahçe, Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş aradı ve bu 4 kulüp de transfer etmek istedi. Beni en çok transfer etmek isteyen kulüp Beşiktaş’tı. Ben zaten bir Beşiktaşlı olarak sadece Beşiktaş’a odaklanmıştım. Menajerime, ‘N’olur beni Beşiktaş’a götür. Sana ne istersen veririm. Ben Beşiktaş’a gitmek istiyorum’ dedim. Sonra Beşiktaş’a transfer oldum. Beşiktaş’a transferimdeki en büyük pay Şifo Mehmet ve Önder Özen’e aitti. Önder Özen, beni çok tutuyordu ve çok istiyordu. Neredeyse her gün onunla konuşuyorduk. Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi de transferime sıcak bakmıştı. Benim için Antalya’ya kadar gelmişlerdi. Bu şekilde transferim gerçekleşmişti." | Fanatik