“ Nuri Şahin'i burada yerler! Getirme sen başkan!”

Ali Ece ve Emek Ege Beşiktaş gündemini "İkili Mücadele" programında değerlendirdiler. Emek Ege; Beşiktaş'ta Sergen Yalçın, Şenol Güneş ve Nuri Şahin dışında hangi isimler teknik direktörlük için uygun olur? Ali Ece; Nuri Şahin Feyenord olacak gibi adamlar bizden farklı gözle bakıyor. Bizde Nuri Şahin'i Beşiktaş'ta yerler. Kim abi bunlar y aböyle söz yamyamları mı insan yiyiyorlar falan ne yiyiyorlar öbür camiadaki diğer kişilerde camianın göreve getirdiği teknik direktör genç yetenekli bir ismi yenilmesine niye izin veriyorlar, bu nasıl Beşiktaşlılık öncelikle onu söylüyorum. Yani Nuri Şahin'i burada yerler getirme sen başkan. Şenol Güneş, Sergen Yalçın hele Sebastian Haller gelirse tamam Şenol Güneş'e işte orta kafa futbolu... Şenol Güneş ile ilgili tarihsel revizyonizm yapılıyor şimdi deniyor ki; bak öbür gelen hocalarda bir şey yapamadı kadro gerçekten çok kötüymüş. Günaydın... Ama Şenol hocam bu kadroyu nasıl onayladı o da soru işareti onu da söyleyeyim. Şu anda Şenol Güneş'lik takım değil. Sergen Yalçın'a da Allah aşkına artık N'Sakala, Larin bu tür oyuncular verme iyi oyuncular bul... Teknik direktör kim olursa olsun bunu yapmak zorundasın. Bu isimler dışında bence Beşiktaş bir şeyi atlıyor Çağdaş Atan... Sergen Yalçın ile olan şampiyonlukta Çağdaş Atan'ın da önemli bir katkısı vardı. Oradaki başarısını doğru ölçtüler ve başka takıma birinci teknik direktör yaptılar. Başakşehir'deki bu seneki teknik direktörlük performansı kendi kurmadığı bir takım, Emre Belözoğlu'nın bıraktığı bir çelişkili oyuncu malzemesi hatta yani bayağı o malzemeden ne yemeği yapabilirsin ki yani aynı şeyden 150 tane almışsın. Pas, pas, pas öyle oynanmıyor işte rakipler seni paspas ediyor. Abdullah Avcı'nın o dönem Başakşehir'de yaptıkları Beşiktaş'a getirilmeye yeterli bulunuyor da Başakşehir'in en çelişkili, en az güçlü kadrolarından bir tanesi bu neye göre seçiyorsunuz? ben onu anlamıyorum. Son teknik direktörlük form grafiğine göre ise Sergen Yalçın Antalyaspor'da malesef başarılı olamadı, Nuri Şahin'ini de başarısız sayıyor Antalyaspor'da acaba kadro çok kötü olduğu için olabilir mi? Ne yapsın Nuri Şahin, Sergen Yalçın? Buna göre mi ölçüyorsunuz. İyi adamlar alın, kadroyu. öyle oluşturun gerisini teknik direktöre bırakın. Amartey, Amorti bir kere de şu piyangodan büyük ikramiyeyi al, en azından şu çeyrek bilet al, bir Marcelo al bana....