Özgür Özel elini tutup adını ilan etmişti: Adaylıktan çekildi

şerbetçi

Member
chp-edirne-belediye-baskan-adayi-sukru-ciravoglu-16878180_362_amp-750x421.webp
ADAYLIĞI SONRASI TEKRAR RAHATSIZLANDI

Edirne’de 5 Şubat’ta yapılan ön seçimden ilk sırada çıkan eczacı Şükrü Ciravoğlu, CHP’nin Edirne Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Ciravoğlu, ön seçimden 1 hafta sonra kalp damarlarından birinde tıkanıklık tespit edildi. Operasyona alındı. Operasyondan 2 gün sonra taburcu edilip saha çalışmalarına başladı. Geçen pazar CHP’nin Ankara Spor Salonu’nda yapılan aday tanıtım toplantısında genel başkan Özgür Özel’in Edirne Belediye Başkan adayı olarak tanıttığı Şükrü Ciravoğlu, dün yeniden ritim bozukluğu şikayetiyle Doktorların, bir süre tedavi altında kalıp, ritim bozukluğu tedavisi olması gerektiğini belirttiği Ciravoğlu, bugün sağlık sorunları nedeniyle adaylıktan çekildi.
“GENEL BAŞKAN ARADI, ÇEKİLMEMİN İYİ OLACAĞINI BELİRTTİ”
Civaroğlu, “Genel başkan ‘geçmiş olsun’ dilemek için aradı. Hastalığımdan dolayı seçim çalışmalarında geride kaldığımızı söyledi. Çekilmemin iyi olacağını belirtti. Ben de bunun üzerine adaylıktan çekildiğime dair dilekçeyi verdim” dedi.
Ciravoğlu’nun yerine, ön seçimde ikinci sırada en çok oyu alan avukat Filiz Gencan Akın’ın Edirne Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor. – Haber Merkezi