SON DAKİKA: MHP İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU!

şerbetçi

Member
MHP Antalya İl Yönetim Kurulu üyesi olan 64 yaşındaki Yusuf Çırpan, evinde ölü bulundu. Çırpan'ın başının arkasında darbe izleri tespit edilmesi üzerine cinayet büro ekipleri olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. Olayın yaşandığı yerel toplumda derin bir üzüntü ve endişe yaratırken, yetkililerin olayın aydınlatılması ve faillerin adalete teslim edilmesi konusunda titizlikle çalıştığı belirtiliyor.

KAPININ AÇIK OLDUĞUNU FARK EDEN KOMŞU YETKİLİLERE HABER VERDİ

Olay, sabah saatlerinde yaşanmıştır. Apartman sakinlerinden biri, Çırpan'ın evinin kapısının açık olduğunu fark edince endişelenmiş ve içeri girdiğinde Yusuf Çırpan'ın hareketsiz yattığını görerek hemen durumu yetkililere bildirdi.

Yusuf Çırpan'ın ani ve şüpheli ölümü, bölgede ve parti çevrelerinde şok etkisi yarattı.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesine bağlı Demircikara Mahallesi'nde gerçekleşen olayda, MHP Antalya İl Yönetim Kurulu üyesi olan Yusuf Çırpan'ın başının arkasında darbe izleri tespit edilerek ölü bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yapılan müdahaleye rağmen Yusuf Çırpan'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Çırpan'ın başının arkasında darbe izi olduğunun tespit edilmesi üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayın detaylarına dair soruşturma başlattı.

CİNAYET BÜROAMİRLİĞİ EKİPLERİ KAMERA GÖRÜNTÜLERİNİ İNCELEMEYE ALDI

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayın gerçekleştiği apartmanın yanındaki bir iş yerinin güvenlik kamerası ile, Çırpan'ın son olarak alışveriş yaptığı bir marketin güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Yusuf Çırpan'ın cenazesi, otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

mhpilyoneticisi.jpg