Süper Lig'de 28. hafta maçlarının VAR kayıtları açıklandı: İşte kare kare VAR kayıtları ve hakemlerin konuşmaları

Süper Lig'de 28. hafta maçlarının VAR kayıtları açıklandı: İşte kare kare VAR kayıtları ve hakemlerin konuşmaları

Trendyol Süper Lig'de 28. hafta oynanan karşılaşmaların tartışmalı pozizyonları için VAR kayıtları TFF tarafından yayınlandı. İşte Süper Lig'de 28. hafta oynanan Beşiktaş-Galatasaray derbisinin ve diğer maçların VAR kayıtları ve hakemlerin karar anı...

FT4g-Tzg1Uyjby7dGJL57w.jpg

Süper Lig'de sezonun 28. haftasına ilişkin VAR kayıtları paylaşıldı. Beşiktaş-Galatasaray arasındaki derbi maçın VAR kayıtları videoda yayınlandı. VAR KAYITLARININ TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
G8_3mvAmcU2fDItxYiChhA.jpg

Haftanın açıklanan VAR kayıtlarında derbide yaşanan Beşiktaşlı Omar Colley'nin kırmızı kart gördüğü pozisyonun izlenmesi sırasındaki konuşmalara da yer verildi.
AZX0JmeGGEazPI3vtklDyA.jpg

Beşiktaş'ın itiraz ettiği Cenk Tosun-Derrick Köhn arasında geçen siyah-beyazlıların penaltı beklediği pozisyonun hakem konuşmaları ise yer verilmedi.TFF, daha önce maçlarda sadece hakemlerin VAR izlemesine çağrıldığı anların konuşmasının paylaşılacağını açıklamıştı.
mqH-YqfqQUCP2vu1tpFaSw.jpg

BEŞİKTAŞ-GALATASARAYVAR'dan Barış Alper'e müdahale sonrası potansiyel kart için inceleme önerisi yapıldı. Ardından sarı kart iptal edilip Colley'e kırmızı kart çıktı.
OhGR_XwqUE2SplXPw69TFQ.jpg

VAR: Potansiyel kırmızı kart için sana inceleme öneriyorum Halil Umut Meler: Sol ayak geliyor değil mi? VAR: Evet ayak gergin Halil Umut Meler: Bir açı daha ver bana. Evet, 6 numara ciddi faullü oyundan dolayı sarı kartı iptal edip kırmızı kart gösteriyorum
Xemw8SaZKkmMwO1PbYIAgQ.jpg

RAMS BAŞAKŞEHİR-YILPORT SAMSUNSPOR
UpU4pdcORkuqfIs5M8oRHA.jpg

YUKATEL ADANA DEMİRSPOR-VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ogkDvtzLZ0u4z2us3Px40g.jpg

BITEXEN ANTALYASPOR-GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ