Süper Lig'de 29. haftanın VAR kayıtları açıklandı

Süper Lig'de 29. haftanın VAR kayıtları açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Trendyol Süper Lig'de 29. hafta maçlarında tartışmalı pozisyonlarının yer aldığı VAR kayıtlarını açıkladı.

qstH3I_ONkmK5m4CFBumEA.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'in 29. haftasının VAR kayıtlarını açıkladı.
oXifOoEHukil1Eo718O6bQ.jpg

Konyaspor - Adana Demirspor mücadelesinin 39. dakikasında yapılan VAR incelemesinin ardından ev sahibi ekibin kazandığı penaltının kayıtları açıklandı. VAR Hakemi İlker Coşkun: Elle oynamadan dolayı potansiyel bir penaltı için inceleme öneriyorum Yardımcı Hakem: Kafaya aldığı temasta bir şey yok. Elini kaldırmış, el açık, el topa geldi diyor. Bakalım hoca şimdi inceleyecek. Volkan Bayarslan: Bu top Adana Demir'e çarpıyor doğru mu? Kaç numara? Numarayı söyler misin bana? VAR: Siyah, 13 numara İŞTE 29. HAFTANIN VAR KAYITLARI
nd76hJ2YJEOSwUmfF7pnrA.jpg

Volkan Bayarslan: Tamam, 13 tamam, gördüm, el var. Volkan Bayarslan: Eline çarpmayı gördüm, kart vermiyorum, Sadece elle oynamadan dolayı penaltı veriyorum. Fenerbahçe - Pendikspor mücadelesinde hakem Kadir Sağlam, penaltı pozisyonunda VAR incelemesi için ekran başına gitmediğinden dolayı VAR kaydı yayınlanmadı.