Sylvester Stallone hayatını anlatan belgeselle Toronto Film Festivali'nde

şerbetçi

Member
Sylvester Stallone hayatını anlatan belgeselle Toronto Film Festivali'nde

Sylvester Stallone, hayatını anlatan "Sly" belgeseliyle Toronto Uluslararası Film Festivali kırmızı halısına çıktı.

IDiLiK8S_kquSC2TcO21tQ.jpg

Dünyada Cannes’dan sonraki en büyük film festivali olarak gösterilen ve "Oscar’ın habercisi" olarak da bilinen Toronto Uluslararası Film Festivali, Kanada'nın Ontario eyaletindeki Toronto kentinde devam ediyor.
6YJ4AUPsHEWui5yEcnSdYQ.jpg

Bu yıl 48'incisi düzenlenen festivalde "Sly" filminin prömiyeri gerçekleştirildi.
EcWCaHm_P0CndZeJF1xRjQ.jpg

Etkinliğe, filmin kahramanı Sylvester Stallone da katıldı.
1fwQhE5hiU2-zGkJ4NRT3A.jpg

Sylvester Stallone, yaklaşık 50 yıldır Rocky'den Rambo'ya ve Cehennem Melekleri'ne ikonik karakterler ve gişe rekorları kıran serilerle milyonları eğlendirdi. Bu belgesel, Oscar adayı aktör-yazar-yönetmen-yapımcıya samimi bir bakış sunuyor ve ilham verici mazlum hikayesiyle hayata geçirdiği silinmez karakterler arasında paralellik kuruyor.
n6KUqML9NUG707QhwxZ3Wg.jpg

Festival öncesi verdiği bir röportajda zihninde ve sayfada şekillenen ilk Rocky Balboa karakteri hakkında konuşurken, "Ben sadece bildiklerimi yazdım. Çok yürekli olan bu küçük, zihinsel engelli adam hakkında yazdım" demişti.
vkPAKd7f4ES73C0tguAKAg.jpg

Stallone Rocky karakterini anlatırken ayrıca, “'Hiç iyi değilim, hiçbir zaman da olmayacağım. Harika dövüşçülerle dövüşürüm. Ama ben sadece uzağa gitme fırsatını istiyorum' diyen bir adam hakkında bir film yazmak istedim" ifadesini kullanmıştı.
TclG5n2j5kqwPjjbr_jg7g.jpg

Toronto Film Festivali'ndeki prömiyer öncesi kırmızı halıda Stallone'a, Frank Stallone, Jennifer Flavin, John Herzfeld ve Rebekah Chaney de eşlik etti.
MC6gHPWqqUWcJiP3TWfljA.jpg

VvCmPN2tkU2rVgqW-5hSrQ.jpg

4WOoyklOE0K7A4eoOYG3HA.jpg

0l2PjA36SEKNO4zYLFz2og.jpg

qtG4RRXoC0WK2X4ljCpgbw.jpg

3TCgBv4vTk-DOIpSINZkxg.jpg

y1VxtTTtl0CDQgGMigo6kA.jpg

ZJFbV6aeakm1btpommoFBw.jpg

Szz1EhWmrEKO3ioPSzMGrA.jpg

93tGXxBA602uRBtq6dHgPg.jpg