TANER GÜLLERİ FETHİYESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ

şerbetçi

Member
Başkan Bakırcı, “Taner Gülleri’nin Başarılı Olacağına İnanıyorum ”

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Fethiyespor’da, teknik direktör Erhan Altın dün itibariyle aldığı karar doğrultusunda takımdan ayrıldığını açıklarken, Fethiyespor Yönetim Kurulu Başkan Esat Bakırcı yönetiminde olağanüstü toplanarak Erhan Altın’ın yardımcısı Fethiyespor yardımcı antrenörü Taner Gülleri’yi tek yetkili olarak takımın başına getirdi.

Fethiyespor Teknik Direktörü Erhan Altın’ın deplasmanda Sarıyer ile 2-2 berabere kaldığı maçın devre arasında takımın 1-0 yenik duruma düştüğü ilk yarı sonucunda futbolcularına ayrılık kararını soyunma odasında açıkladığı ortaya çıktı. Maçtan sonrada başkan ve yöneticilerle konuştuğu öğrenilen Erhan Altın’ın istifa kararını ilettiği ve kabul edildiği belirtildi. Erhan Altın’ın takımdan ayrılmasının ardından Fethiyespor Yönetimi olağanüstü toplanma kararı aldı. Alınan karar doğrultusunda, Fethiyespor’un başına tek yetkili teknik direktör olarak Fethiyespor yardımcı antrenörü Taner Gülleri getirildi. Toplantı sonrası Fethiyespor Başkanı ile bir araya gelen Taner Gülleri, takımı bulunduğu konumdan üst sıralara çıkarmak için elinden gelen ne varsa yapacaklarını dile getirdi.

“İyi İşler Yapacağız”

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, takımın başına Taner Gülleri’nin getirilmesinden dolayı yaptığı açıklamada “Fethiye’yi canından çok seven evladımız Taner’i takımın başına getirmekten dolayı çok mutluyum. Çünkü onun başarılı olacağına son derece inançlıyım. Fethiye halkı da onu tanıyor. Hep ona destek olup yardımcı olacağız. Onun sayesinde iyi şeyler yapacağız. Hepimiz için hayırlı olsun” diye konuştu.

“Kadromuza İnanıyoruz”

Fethiyespor Teknik Sorumlusu Taner Gülleri, yaptığı açıklamada “Öncelikle başkanıma ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Bu takımın formasını terleten bir insanım. Oturmuş bir kadromuz var. Kadromuza ben ve ekibim inanıyoruz. Daha iyi şeyler yapacağız. Fethiyespor’un formasının ağırlığını taşıyabilecek oyuncularla çalışıyoruz. Üst üste galibiyetler alıp üst sıralara çıkmak istiyoruz. İki taraf için de hayırlısı olsun” dedi.

TANER GÜLLERİ FETHİYESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.