TKB FETHİYE’DE GÖREV DEVİR TESLİMİ YAPILDI

şerbetçi

Member
Geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulunu gerçekleştiren Türk Kadınlar Birliği Fethiye şubesinde devir teslim töreni gerçekleşti. Olağan genel kurulda başkanlığa aday olmayan Türk Kadınlar Birliği Fethiye şubesi eski başkanı Candan Özdemir; yeni seçilen başkan Hilal Yungucu Uğur’a görevini teslim etti. Candan Özdemir ve yönetiminden görevi teslim alan Türk Kadınlar Birliği Fethiye şubesi yeni başkanı Hilal Yungucu Uğur “Bildiğiniz gibi olağan genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Bu günde görev devir teslimi yapıldı. Yapmış olduğu çalışmalardan ve hizmetlerinden dolayı Candan Özdemir başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bizlerde yeni seçilen yönetim olarak derneğimizde başarılı çalışmalar yapmak üzere yola çıktık. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Yeni yönetime başarılar dileyen Türk Kadınlar Birliği Fethiye şubesi eski başkanı Candan Özdemir’de konuşmasında “2021 Şubat ayında gerçekleşen olağan genel kurulu ile devir aldığımız Türk Kadınlar Birliği Fethiye şubesini başarıyla yürüttüğümüze inanıyorum. Olağan genel kurulda aday olmadım. Bir dönem güzel hizmetler yaptık. Bayrağımızı daha iyiye götüreceğine inandığım ve güvendiğim Hilal hanıma görevimizi teslim etmekten dolayı çok mutluyum. Huzurluyum. Hayırlı ve uğurlu olsun. Başarılar diliyorum” dedi.

TKB FETHİYE’DE GÖREV DEVİR TESLİMİ YAPILDI yazısı ilk önce Fethiye Gazetesi Haber Sitesi üzerinde ortaya çıktı.