Trafik kazasında camdan fırlayan kız elektrik tellerinde asılı kaldı

şerbetçi

Member
108763-trafik-kazasinda-arabadan-firlayan-genc-kiz-elektrik-tellerinde-asili-kaldi-65cf57ec83829-e1708505709711.jpg
ABD’de 19 yaşındaki genç kız Kennedy sevgilisinin kendisinin terk etmesi sonucu duygusal anlar yaşarken trafik kazası geçirdi. Yolculuk sırasında genç kızın ağlaması nedeniyle araba yoldan çıktı. Yoldan çıkan araç elektik tellerine çarpıp takla atmaya ve yuvarlanmaya başladı. Emniyet kemeri takılı olmayan genç kız arabadan dışarı fırladı. Kennedy, dışarı fırladığında yerde olmadığını ve havadaki elektrik hattında asılı olduğunu fark etti. Genç kız kazada yaklaşık 10 metre havaya uçtu ve buradaki elektrik tellerinde asılı kaldı. Genç kız geçirdiği kazayı anlatırken, “Arabadan fırladığımda kolum koptu. Sırtıma doğru sarkıyordu. Daha sonra uyluk kemiğimin telin üzerinde koparak yüzümün önünde asılı kaldığını gördüm. Bacağımdaki ana atardamar elektrik hattı yüzünden koptu ve elektrik çarpmasıyla kolumdaki ana atardamar yandı. Kanımda boğulduğumu hatırlıyorum çünkü kan bacağımdan, kolumdan ve burnumdan akıyordu. Sürekli akan kanı siliyordum çünkü kelimenin tam anlamıyla beni boğuyordu” ifadelerini kullandı.-Haber Merkezi